Aktualności, Wydarzenia, Wystawy

BLUR. PORTRET. Remake.

BLUR_wystawa_PORTRET_2016_plakatW marcu 2013 roku odbyła się pierwsza (po reaktywacji Stowarzyszenia “BLUR”) wystawa, na której zaprezentowaliśmy portrety fotograficzne wykonane przez naszych ówczesnych członków – zarówno profesjonalnych fotografów, jak i amatorów. Wystawa przedstawiała różne style fotograficzne, przez co była urozmaicona i ciekawa. O tamtej ekspozycji pisaliśmy m.in. tutaj, a na Facebook’u zamieściliśmy fotki backstage’owe  (link).

Ponieważ lubimy wracać do tego, co dobre, w trzecią rocznicę tamtej wystawy postanowiliśmy również przedstawić Państwu wystawę portretową. Taki fotograficzny “remake”.

Nasze Stowarzyszenie się rozrasta, przez trzy lata przybyło nam wielu dobrych fotografów. Dlatego  tym razem zdjęć (oraz ich twórców) będzie więcej niż w marcu 2013.  Wszystkie nazwiska autorów podajemy na plakacie – tylko niektóre się powtórzą. Za to zdjęcia nie powtórzą się żadne – wszystkie portrety są nowe, choć niekoniecznie niedawno wykonane.  Zapraszamy więc do oglądania i odkrywania: nowych postaci, nowych twarzy, nowych spojrzeń oraz … nowych fotografów.

Wystawa będzie miała miejsce w Galerii SOWA (ul. Zamkowa 2, Olsztyn). Zachęcamy do wzięcia udziału w wernisażu, który odbędzie się 18 marca (piątek) o godzinie 18:00.