Dołącz do nas

fot.: Anna Walesiak
fot.: Marian Baranowski

WMSF BLUR to stowarzyszenie non-profit prowadzone przez i dla fotografów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, od hobbystów po osoby pracujące zawodowo w fotografii. Nie wprowadzamy żadnych szufladek ani podziałów, stopni doświadczenia czy stażu. Jedynym co nas skupia jest chęć działania, a najlepiej działamy w tym, co kochamy – w fotografii.

Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do naszej grupy, zapraszamy do lektury statutu  i  pobrania  DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ (wystarczy wypełnić formularz, wydrukować go i dostarczyć do zarządu).

Wydrukowaną i wypełnioną deklarację członkowską należy złożyć osobiście do Zarządu Stowarzyszenia. Zebrania członków Stowarzyszenia odbywają się w siedzibie w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 18.00. Zapraszamy.

Po przedstawieniu kandydatury Zarząd podczas posiedzenia podejmuje głosowanie nad przyjęciem w poczet członków i podpisuje stosowną uchwałę.

Po otrzymaniu informacji o przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenia kandydat zobowiązany jest do uiszczenia na konto: 60 1140 2004 0000 3002 7917 8378 opłaty wpisowej (50 zł) oraz składek miesięcznych (20 zł).

W związku z tym, że covid 19 w odwrocie, przywracamy naszą działalność.
Planujemy nasze zebranie na 21.06.2020.
Proszę o rezerwację tego terminu, gdyż trzeba zatwierdzić sprawozdanie roczne.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!