8 maja 2014 r. o godzinie 17.00 w Galerii Foyer na Wydziale Nauk Społecznych przy ul. Żołnierskiej 14 otwarta zostanie wystawa fotografii w ramach akcji „Ciąża bez procentów”. Swoje prace zaprezentują członkowie WMSF BLUR, a będą nimi portrety kobiet w ciąży, które zgodziły się przyłączyć do kampanii w roli modelek. Koordynatorem akcji ze strony WMSF BLUR, pomysłodawcą sesji i wystawy jest Agata Brzostowska, która oprócz organizacji i fotografowania zajęła się także wizażem podczas sesji. Wystawę do druku przygotował Kuba Bertrand i jego Pracownia Druku Fotograficznego.

Kampania „Ciąża bez procentów”, której trzecia edycja właśnie się rozpoczęła, jest próbą przeciwstawienia się smutnym faktom. Aż 10% kobiet w ciąży pije alkohol, a 7% pali papierosy. Przyczyn jest wiele. Jedną z nich, na którą najłatwiej oddziaływać, jest brak świadomości negatywnych konsekwencji tych zachowań dla prawidłowego rozwoju dziecka, jak chociażby FAS. W realizację kampanii zaangażowani są studenci i studentki Wydziału Nauk Społecznych UWM w Olsztynie, przy wsparciu Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Tym razem przebiega ona pod hasłem „Ciąża bez procentów, ciąża bez tytoniu”.

Więcej na temat kampanii znajdziesz na: http://www.stopmanipulacji.info/inicjatywy/ciaza-bez-procentow/ oraz na fb: https://www.facebook.com/CiazaBezProcentow

W związku z tym, że covid 19 w odwrocie, przywracamy naszą działalność.
Planujemy nasze zebranie na 21.06.2020.
Proszę o rezerwację tego terminu, gdyż trzeba zatwierdzić sprawozdanie roczne.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!