Szanowni, na wstępie dziękujemy za liczny udział w konkursie i wsparcie naszego projektu „W ramach witryn: Okno na Warmię i Mazury” i od razu przechodząc do rzeczy – gratulujemy wyróżnionym!

Jury w składzie: Ewa Czułowska, Iwona Bolińska-Walendzik, Marian Jurak, Marta Kruk, Piotr Wyrzykowski po wielokrotnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu prac wybrało trzydzieści prac, które wezmą udział w projekcie. Ich wydruk zostanie oprawiony w ozdobną ramę i wystawiony w jednym z lokali partnerskich w obrębie olsztyńskiej starówki, ekspozycja potrwa do końca 2022 roku. Jednocześnie reprodukcja fotografii będzie przedstawiona na wydrukowanych kartach pocztowych dostępnych w lokalach partnerskich i na targach turystycznych. Jej miniaturę postaramy się umieścić na mapniku i na Fotograficznej Mapie Warmii. Nagłośnimy całe wydarzenie organizując szereg otwarć nowych ekspozycji, instameetów, spacerów fotograficznych i spotkań z przedstawicielami mediów.

Wybór spośród tak wielu ciekawych fotografii nie był łatwy, bo kierować musieliśmy się nie tylko samą jakością fotografii i ich świetnym poziomem artystycznym, ale także wybierając prace pod kątem jak najpełniejszego przedstawienia piękna województwa warmińsko-mazurskiego. Mamy nadzieję że wybór jaki przedstawiamy poniżej spełni ten cel doskonale, już teraz powoli zapraszamy na otwarcie pierwszych ekspozycji, terminy podamy już wkrótce.

Bieżące informacje o postępach projektu najlepiej śledzić na naszym instagramie i stronach www:

https://www.instagram.com/_wmsf_blur/
https://www.facebook.com/blur.wmsf
http://blur.olsztyn.pl/
https://mapawarmii.pl/w-ramach-witryn/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W związku z tym, że covid 19 w odwrocie, przywracamy naszą działalność.
Planujemy nasze zebranie na 21.06.2020.
Proszę o rezerwację tego terminu, gdyż trzeba zatwierdzić sprawozdanie roczne.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!