Zapraszamy do udziału w projekcie “W ramach witryn: okno na Warmię i Mazury” i do zgłaszania fotografii w konkursie, którego tematem są walory przyrodnicze, krajobrazowe, architektoniczne i kulturowe województwa warmińsko-mazurskiego. Zgłaszane prace powinny w przejrzysty i jasny sposób przedstawiać i promować najpiękniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca na Warmii i Mazurach.

Fotografie wyróżnione w konkursie stworzą galerię prac promujących region Warmii i Mazur. Nagrodami dla uczestników będą:

  • ekspozycja w jednym z trzydziestu (30) lokali partnerskich na olsztyńskiej starówce – fotografie zostaną oprawione w ręcznie wykonane, ozdobne ramy i wywieszone w witrynach tak, aby odwiedzający olsztyńskie Stare Miasto mogli oglądać je jak w ogromnej galerii,
  • druk miniatury fotografii w mapniku – katalogu wystawy oraz na drukowanych pocztówkach dostępnych w każdym z lokali partnerskich,
  • publikacja fotografii podczas pokonkursowej wystawy plenerowej.

Wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajobrazowym stworzymy szlak turystyczny “W ramach witryn: okno na Warmię i Mazury”, który prowadził będzie od pierwszej do ostatniej fotografii. W każdym z lokali partnerskich dostępne będą darmowe mapniki – katalogi wystawy z trasą szlaku i miniaturami nagrodzonych fotografii. Dla kolekcjonerów dostępne również będą darmowe pocztówki z miniaturą każdej nagrodzonej fotografii. Imię i nazwisko autora oraz adres jego prywatnej galerii będą również widoczne w materiałach promocyjnych.

Termin nadsyłania prac mija 1 lipca 2022 roku. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie pięć fotografii.

Organizatorem konkursu i projektu jest Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula RODO dostępne są do pobrania: https://tinyurl.com/wramachwitryn

”Znajdziesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W związku z tym, że covid 19 w odwrocie, przywracamy naszą działalność.
Planujemy nasze zebranie na 21.06.2020.
Proszę o rezerwację tego terminu, gdyż trzeba zatwierdzić sprawozdanie roczne.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!